Konkurs

"Legenda Mojego Regionu"

Lista laureatów - ETAP II

Autor Legenda Nagroda
Angel Jakub Legenda o miejscowości Tyłowo   Klub włóczykijów, Legendy polskie 
Bednarska Wiktoria Legenda o Piekarach Baśnie i Legendy Polskie
Blahaczek Weronika Legenda o Pałacowym Stawie Baśnie i Legendy Polskie
Gmur Zuzanna Legenda o bursztynowym powozie Baśnie i Legendy Polskie, Legendy polskie dla dzieci w obrazkach
Korbela Julia Legenda Kozielska Tajemniczy ogród, Legendy polskie dla dzieci w obrazkach
Kot Karolina Legenda o południcach Baśnie i Legendy Polskie
Kurek Anna O młynie z Imielina Ania z zielonego wzgórza, Legendy polskie dla dzieci w obrazkach
Hubert Olszewski Jak powstało Nakło nad Notecią Klub włóczykijów, Lokomotywa i inne wiersze
Raj Monika Legenda o Krapiance Ania z zielonego wzgórza, Lokomotywa i inne wiersze
Skórka Szymon Boruta na będzińskim zamku Przygody Tomka Sawyera, Wiersze dla dzieci
Stróżewska Sara Legenda Talar szczęścia Tajemniczy ogród, Legendy polskie
Sztonyk Dominika Zaginione miasto Rosenau Baśnie i Legendy Polskie
Tymińska Paulina Legenda o Cetyni Brzechwa dzieciom, Legendy polskie dla dzieci w obrazkach
Wiącek Łukasz O powstaniu siarki Brzechwa dzieciom, Legendy polskie dla dzieci w obrazkach
Wojtasik Igor O pustelniku Krzeszu Przygody Tomka Sawyera, Wiersze dla dzieci
Amelia Krzyżanowska Legenda o Sydonii Wyróżnienie PolskaTradycja.pl

Konkurs

"Legenda Mojego Regionu"

Lista laureatów - ETAP I

Angel Jakub - Legenda o miejscowości Tyłowo 
Bąkowski Oleg - Kamienny Lew z Pokoju
Bednarska Wiktoria - Legenda o Piekarach
Blahaczek Weronika - Legenda o Pałacowym Stawie
Cudek Aleksandra - Czarty z Melsztyna
Dziuda Magda - Legenda o Jasieninie
Gmur Zuzanna - Legenda o bursztynowym powozie
Górecka Katarzyna  - Legenda o Lubaczowie
Hyla Karolina - Zbój Madej
Jastrzębska Julia - Zielenica córka Bałtyka
Kaczmarek Julia - Rusałka z Nowogardna
Kałuża Ewelina - Upiorny Pies z Psar
Karolak Julia - Jak powstał Mroków
Korbela Julia - Legenda Kozielska
Kot Karolina - Legenda o południcach
Kotara Bartłomiej - Kościół NNMP w Mińsku Mazowieckim
Kowalczuk Julia - Czarodziejski Jantar
Kozak Igor - Legenda o powstaniu Solca nad Wisłą
Krzyżanowska Amelia - Legenda o Sydonii
Kubaszko Michał - Legenda o Opolu
Kurek Anna - O młynarzu z Imielina
Kwaterczak Izabela - O nadwiślańskiej biedzie
Miga Agata - Legenda o Dusznikach
Olszewski Hubert - Jak powstało Nakło nad Notecią
Orłowski Szymon - O trzech tańczących Faunach
Pałucka Martyna - Legenda o Melsztyńskim Zamku
Pastor Amelia - Legenda o Liczyrzepie
Pyszny Konrad - Legenda o powstaniu Zdziwója
Radkowska Paulina - Legenda o Sosnowcu
Raj Monika - Legenda o Krapiance
Skalińska Maria - Wiła i Solemir
Skórka Szymon - Boruta na będzińskim zamku
Sroka Zuzanna - Dobromił z Nakła
Stróżewska Sara - Legenda Talar szczęścia
Szmelter Joanna - Jak kasza Trzebiatów uratowała
Sztonyk Dominika - Zaginione miasto Rosenau
Trojanowska Aniela - Rogale Gliwickie
Tymińska Paulina - Legenda o Cetyni
Wiącek  Łukasz - O powstaniu siarki
Winnik Zofia - Legenda Meluzyna
Wiśniewski Marcin - Poznański i podłoga z rubli
Wojtasik Igor - O pustelniku Krzeszu
Woźniak Magdalena - Duch Kopalni Tadeusz
Ziółkowska Marta - Bazyliszek w koronie
Żelazna Julia - Powstanie Jaworzyny