1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Odkryj Małopolskę OdkryjMałopolskę.pl to portal w całości poświęcony regionowi Małopolskiemu. W serwisie znajdziesz informacje o atrakcjach, relacje z wydarzeń a także ciekawostki historyczne. Wraz z nami zakochaj się w Małopolsce.

Odkryj Małopolskę
PolaLech.pl to portal edukacyjny zarówno dla dzieci jak i rodziców.Lalki Pola i Lech odkryją przed wami piękny świat tradycyjnych strojów ludowych. Zachęcamy również do wzięcia udziału w łamigłówkach, znajdujących się w serwisie.

PolaLech.pl - polskie stroje ludowe
   

Historia Polski - Historya.pl
   

Katalog Zespołów Pieśni i Tańca
zamki-gotyckie logo  

Zamki Gotyckie, Krzyżackie, Średniowieczne, Rycerskie
LOGO MUZEUM NOWY SACZ Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu stoi na straży, kultury ziemi Sądeckiej, od końca XIX wieku aż po dzień dzisiejszy. Pomimo całkowitego zniszczenia pod koniec XX WŚ. Muzeu odbudowano, a z dnia na dzień rozwija się coraz prężniej.

Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu
   

  Muzeum Włókiennictwa w Łodzi
   

  Muzeum we Wdzydzach Kiszewskich
   
  
   
  
   
  
   
  
   
  
   
  
   
  

 

Podoba Ci się to co robimy? Teraz możesz nam pomóc, wystarczą 3 kroki!

1. Załóż konto na PATRONITE.PL i odwiedź nasz profil klikając w poniższe logo.

Czym jest PATRONITE i jak działa: Portal łączy twórców i sportowców z osobami, które chcą ich wesprzeć. Patroni wpłacają comiesięczne kwoty na konto Autorów, a Ci mogą je wykorzystać na dowolny cel - od farb po nowe skrzypce. Elementem wyróżniającym Patronite jest nastawienie na regularne, comiesięczne subskrypcje w celu zagwarantowania stałego finansowania.

2. Wybierz najlepszą subskrybcję.

Co otrzymam w zamian: Na każdego patrona czekają nagrody w najróżniejszej postaci. Wszystko uzależnione jest od progu, który wybierzesz i celu który uda nam się osiągnąć. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszym profilu na Patronite lub pod adresem. www.polskatradycja.pl/dlapatronow.html.

3. Wesprzyj nas finansowo.

Czy prowadzenie serwisu jest aż tak drogie: Utrzymanie serwerów i domeny nie jest drogie i jesteśmy wstanie  pokryć te koszty. Niestety całość projektu przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Polska kultura ludowa to kopalnia wiedzy. Pragniemy dalej rozwijać serwis, ale bez dodatkowe wsparcia jest to coraz trudniejsze. Działamy już 9 lat i do tej pory udawało nam się pokrywać koszty funkcjonowania. Niestety trafiliśmy na bariery, których bez pomocy z zewnątrz nie pokonamy. Wiele serwisów upadło z braku odpowiedniego finansowania, nie chcemy podzielić ich losu.