Tradycje rodzinne
Tradycje rodzinne to ogromny obszar niezliczonych zwyczajów w codziennym i odświętnym życiu rodzinnym. Najbardziej powszechnym obrzędem jest wesele, w czasie którego możemy zaobserwować kilka zwyczajów. Również inne obrzędy religijne takie jak chrzest czy komunia święta, powiązane są z tradycjami rodzinnymi. Z bardziej świeckich uroczystości należy wymienić imieniny, które jedynie w Polsce są tak hucznie obchodzone.
 

W tej kategorii nie ma artykułów. Jeśli na tej stronie wyświetlane są podkategorie, mogą zawierać artykuły.

Żaden utwór zamieszczony w Portalu PolskaTradycja.pl (www.polskatradycja.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody właściciela serwisu.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres redakcja(at)polskatradycja.pl. Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (polskatradycja.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.