1. Ryszard
  2. Festiwale/ Imprezy folkowe
  3. wtorek, 21, kwiecień 2015
Zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych na XXIII JARMARK NA JANA - niedziela 21 czerwca 2015 r. w godz. 9.00 – 15.00 na Rynku Kościuszki w Białymstoku

IV FESTIWAL KATARYNEK (impreza towarzysząca Jarmarkowi na Jana) 19-21 czerwca 2015 r.

XVI TARGI RZEŹBY LUDOWEJ, KOWALSTWA I TKANINY DWUOSNOWOWEJ
(rzeźba, ceramika, kowalstwo, tkanina i wycinanka)
niedziela 6 września 2015 r. w godz. 9.00 – 15.00 na Rynku Kościuszki w Białymstoku
Gal Anonim Zaakceptowane odpowiedzi Pending Moderation
0
Votes
Undo
to chyba już nie aktualne :)
  • Strona :
  • 1


Do tej pory nie udzielono odpowiedzi w tej dyskusji
Gość
Twoja odpowiedź
Upload files or images for this discussion by clicking on the upload button below. Supports gif,jpg,png,zip,rar
• Insert • Usuń Upload Files (Maximum File Size: 2 MB)
Captcha
To protect the site from bots and unauthorized scripts, we require that you enter the captcha codes below before posting your question.

Żaden utwór zamieszczony w Portalu PolskaTradycja.pl (www.polskatradycja.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody właściciela serwisu.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres redakcja(at)polskatradycja.pl. Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (polskatradycja.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.