1. Gosia
  2. Skanseny/Parki Etnograficzne
  3. środa, 08, kwiecień 2015
Witam, Czy możecie przybliżyć ciekawe skanseny w województwie łódzkim, niem mam możliwości ani funduszy by jeździć po całej Polsce ale jedno województwo chętnie zwiedzę. interesują mnie miejsca prawdziwie tradycyjne.
TripTur Zaakceptowane odpowiedzi Pending Moderation
0
Votes
Undo
Co jakiś czas można odwiedzić jeden skansen, nie trzeba do tego mieć dużych pieniędzy. Z łódzkiego kojarzę skansen w Lipcach Reymontowskich i Arkadię gdzieś niedaleko Łowicza. Ale lepiej zwiedzić coś większego.
Bartek Zaakceptowane odpowiedzi Pending Moderation
1
Votes
Undo
Ja polecam Skansen pszczelarski we wsi Wygoda, może nie jest to typowy skansen etnograficzny ale bardzo ciekawie ukazuje zawód pszczelarza, który jest już raczej mało popularny.
kriss Zaakceptowane odpowiedzi Pending Moderation
0
Votes
Undo
Polecam skansen w Maurzycach niedaleko Łowicza
http://muzeumlowicz.pl/skansen_maurzyce
  • Strona :
  • 1


Do tej pory nie udzielono odpowiedzi w tej dyskusji
Gość
Twoja odpowiedź
Upload files or images for this discussion by clicking on the upload button below. Supports gif,jpg,png,zip,rar
• Insert • Usuń Upload Files (Maximum File Size: 2 MB)
Captcha
To protect the site from bots and unauthorized scripts, we require that you enter the captcha codes below before posting your question.

Żaden utwór zamieszczony w Portalu PolskaTradycja.pl (www.polskatradycja.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody właściciela serwisu.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres redakcja(at)polskatradycja.pl. Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (polskatradycja.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.