1. Gal Anonim
  2. Pieśni i Przysłowia
  3. czwartek, 24, wrzesień 2015
Hej,
Przydałby się na stronie pieśni harcerskie, jakby nie było to kawał naszej tradycji. Szczególnie znane wszystkich Szare Szeregi.
lubusz Zaakceptowane odpowiedzi Pending Moderation
0
Votes
Undo
harcerzem nie byłem ale myślę, że to dobry pomysł :)
lubusz Zaakceptowane odpowiedzi Pending Moderation
0
Votes
Undo
harcerzem nie byłem ale myślę, że to dobry pomysł :)
PolskaTradycja Zaakceptowane odpowiedzi Pending Moderation
0
Votes
Undo
Ja również uważam, że to świetny pomysł - harcerstwo odegrało w końcu wielką rolę w naszej historii, zwłaszcza w okresie trwania II wojny. Często też w swoich pieśniach (choćby i nie bezpośrednio) nawiązuje do naszego folkloru.
  • Strona :
  • 1


Do tej pory nie udzielono odpowiedzi w tej dyskusji
Gość
Twoja odpowiedź
Upload files or images for this discussion by clicking on the upload button below. Supports gif,jpg,png,zip,rar
• Insert • Usuń Upload Files (Maximum File Size: 2 MB)
Captcha
To protect the site from bots and unauthorized scripts, we require that you enter the captcha codes below before posting your question.

Żaden utwór zamieszczony w Portalu PolskaTradycja.pl (www.polskatradycja.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody właściciela serwisu.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres redakcja(at)polskatradycja.pl. Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (polskatradycja.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.