LEGENDY

Legendy to jeden z najważniejszych elementów folkloru. Polska w swoim dorobku posiada całą gamę legend właściwych dla danego regionu. Polskie legendy, są historiami które posiadają przesłanie i morał. Mimo iż coraz bardziej zapominane, wspólnie możemy się nimi dzielić. Znacie legendy z waszego regionu, których nie ma na naszej stronie. Podziel się nimi na naszym forum, a my przygotujemy odpowiedni artykuł.

Posted By
Last Reply
około 2 miesiące temu
około 3 miesiące temu
około 6 miesiące temu
około 4 lat temu

Żaden utwór zamieszczony w Portalu PolskaTradycja.pl (www.polskatradycja.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody właściciela serwisu.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres redakcja(at)polskatradycja.pl. Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (polskatradycja.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.