ZPiT AWF Kalina

Zespół Pieśni i Tańca AWF "Kalina"
Zespół Pieśni i Tańca AWF „KALINA” powstał w 1983 roku na bazie studenckiego Zespołu Tanecznego, który działał najpierw w WSWF a później w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu od lat 50-tych....

ZPiT "Wałbrzych"

Zespół Pieśni i Tańca "Wałbrzych"
Zespół Pieśni i Tańca „Wałbrzych” jest folklorystyczną wizytówką Wałbrzycha. Powstał w roku 1955.  Jego historię kształtowało wielu wspaniałych pedagogów i blisko 5000 pasjonatów folkloru. Od lutego...

Żaden utwór zamieszczony w Portalu PolskaTradycja.pl (www.polskatradycja.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody właściciela serwisu.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres redakcja(at)polskatradycja.pl. Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (polskatradycja.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.


Użytkownik