W obecnej chwili tylko dwie osoby budują portal PolskaTradycja.pl. Wspierają nas również znajomi którzy czasem dokładają cegiełkę. Niestety albo „stety” Polska tradycja i kultura to ogromny obszar historii, folkloru, obrzędu, ludzi którzy ją tworzyli i będą tworzyć. Dlatego potrzebujemy waszej jakże istotnej pomocy. Jest jeszcze tyle do zrobienia.

Możecie pomagać nam na kilka sposób, poniżej prezentuję listę sposobów nawiązania współpracy i pomocy w budowie portalu.

1. Artykuły dotyczące Folkloru
- piszcie artykuły dotyczące folkloru, szczególnie interesują nas: Muzyka i Taniec, Sztuka Ludowa, Obrzędy i Obyczaje. Legendy znane w twojej okolicy.

2.Przepisy kulinarne
- przysyłajcie do nas przepisy kulinarne ze swojego regionu, najlepiej ozdobione we własne zdjęcie tejże potrawy.

3. Audio
- poproście rodziców, dziadków, aby opowiedzieli wam historię swojego dzieciństwa. Nagrajcie 4-5 minutowe audio i podsyłacie na nasze maile.

4. Zdjęcia
- odwiedzajcie muzea etnograficzne w swojej miejscowości i róbcie zdjęcia wystaw.

5. Promocja
- jeżeli prowadzicie bloga, albo portal to dodawajcie jeden z naszych banerów. Promujcie stronę. Poniżej kilka wersji naszych banerów.

<a href="http://www.polskatradycja.pl">
<img src ="
http://www.polskatradycja.pl/images/banners/mini_logo.png" />
</a>

 

<a href="/http://www.polskatradycja.pl">
<img src ="
http://www.polskatradycja.pl/images/banners/duze_logo.png" />
</a>


Materiały prosimy wysyłac a adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Każdy artykuł, zdjęcie, audio będzie opatrzone imieniem i nazwiskiem autora. W razie wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt mailowy.

Adres Mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Podoba Ci się to co robimy? Teraz możesz nam pomóc, wystarczą 3 kroki!

1. Załóż konto na PATRONITE.PL i odwiedź nasz profil klikając w poniższe logo.

Czym jest PATRONITE i jak działa: Portal łączy twórców i sportowców z osobami, które chcą ich wesprzeć. Patroni wpłacają comiesięczne kwoty na konto Autorów, a Ci mogą je wykorzystać na dowolny cel - od farb po nowe skrzypce. Elementem wyróżniającym Patronite jest nastawienie na regularne, comiesięczne subskrypcje w celu zagwarantowania stałego finansowania.

2. Wybierz najlepszą subskrybcję.

Co otrzymam w zamian: Na każdego patrona czekają nagrody w najróżniejszej postaci. Wszystko uzależnione jest od progu, który wybierzesz i celu który uda nam się osiągnąć. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszym profilu na Patronite lub pod adresem. www.polskatradycja.pl/dlapatronow.html.

3. Wesprzyj nas finansowo.

Czy prowadzenie serwisu jest aż tak drogie: Utrzymanie serwerów i domeny nie jest drogie i jesteśmy wstanie  pokryć te koszty. Niestety całość projektu przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Polska kultura ludowa to kopalnia wiedzy. Pragniemy dalej rozwijać serwis, ale bez dodatkowe wsparcia jest to coraz trudniejsze. Działamy już 9 lat i do tej pory udawało nam się pokrywać koszty funkcjonowania. Niestety trafiliśmy na bariery, których bez pomocy z zewnątrz nie pokonamy. Wiele serwisów upadło z braku odpowiedniego finansowania, nie chcemy podzielić ich losu.