• Start
  • Test wiedzy o ....

Konkurs: Co wiesz o legendach łęczyckich

Z okazji 50-lecia Zespołu Pieśni i Tańca BORUTA ze Zgierza zapraszamy do udziału w 12 comiesięcznych konkursach dotyczących zespołu, Zgierza oraz kultury ludowej okolic miasta. Każdy konkurs to 10 pytań jednokrotnego wyboru. Wygrywa osoba, która najszybciej odpowie poprawnie na największą liczbę pytań. Konkursy rozpoczynają się 20 dnia każdego miesiąca i trwają 7 dni. Do 5 dnia kolejnego miesiąca zostanie ogłoszony zwycięzca poprzedniej edycji. Równocześnie zapraszamy na koncerty jubileuszowe, które odbędą się w dniach 10 i 11 czerwca 2017 roku w Zgierzu oraz na naszą stronę internetową: www.zpitboruta.pl Rozpoczęcie konkursu jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu.

Zapraszamy do udziału!

Żaden utwór zamieszczony w Portalu PolskaTradycja.pl (www.polskatradycja.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody właściciela serwisu.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres redakcja(at)polskatradycja.pl. Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (polskatradycja.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.