1. Wiola
  2. Zespoły Pieśni i Tańca
  3. poniedziałek, 20, kwiecień 2015
Witam, Chciałam się zorientować, który z zespołów tańca ludowego prowadzi również zajęcia dla dzieci. Interesują mnie zespoły z okolic Bydgoszczy bądź Torunia.
Katarzyna Zaakceptowane odpowiedzi Pending Moderation
0
Votes
Undo
W imieniu Zespołu Pieśni i Tańca Płomienie z Bydgoszczy serdecznie zapraszamy dzieci już od czwartego roku życia. Nabór trwa od 1 do 11 września w SP nr 14 przy ulicy Żmudzkiej 12 w Bydgoszczy w godzinach od 16:30 do 18. Jako jedna z tancerek zespołu, mogę tylko wspomnieć, że to wspaniała przygoda, ponieważ jestem w tym zespole już od 15 lat!
Przesyłamy filmik naborowy: https://www.facebook.com/149717578384077/videos/1004249882930838/?__mref=message_bubble

Pozdrawiam w imieniu całego zespołu! :)
  • Strona :
  • 1


Do tej pory nie udzielono odpowiedzi w tej dyskusji
Gość
Twoja odpowiedź
Upload files or images for this discussion by clicking on the upload button below. Supports gif,jpg,png,zip,rar
• Insert • Usuń Upload Files (Maximum File Size: 2 MB)
Captcha
To protect the site from bots and unauthorized scripts, we require that you enter the captcha codes below before posting your question.

Żaden utwór zamieszczony w Portalu PolskaTradycja.pl (www.polskatradycja.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody właściciela serwisu.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres redakcja(at)polskatradycja.pl. Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (polskatradycja.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.