1. Dominika
  2. Święta i Tradycje
  3. środa, 25, marzec 2015
Zbliżają się święta Wielkanocne więc może ktoś przybliżyłby jakieś regionalne tradycje związane z Wielkanocą.
Kasia Zaakceptowane odpowiedzi Pending Moderation
0
Votes
Undo
Czy u was jajka w święconce są w skorupce czy bez? Spotkałam się z taką lokalną tradycją gdzie jajka były obrane ze skorupki. U mnie w dom u zawsze gotowało się jajka w skórkach od cebuli żeby skorupka miała ładny kolor.
Joanna Zaakceptowane odpowiedzi Pending Moderation
0
Votes
Undo
U mnie w tym roku były jajka barwione kolorowymi barwnikami i malowane markerem w różne wzorki. Efekt bardzo fajny.
KURT GURU Zaakceptowane odpowiedzi Pending Moderation
0
Votes
Undo
Zbierz gości i przykryj ogromny stół, jeśli nie masz wystarczająco dużo możliwości finansowych na takie wydarzenie, polecam zwrócić twoją uwagę tutaj na to miejsce https://1xbet-nazywo.net/, ponieważ tutaj zawsze udaje mi się podnieść zyski, jestem pewien, że też ci się uda
  • Strona :
  • 1


Do tej pory nie udzielono odpowiedzi w tej dyskusji
Gość
Twoja odpowiedź
Upload files or images for this discussion by clicking on the upload button below. Supports gif,jpg,png,zip,rar
• Insert • Usuń Upload Files (Maximum File Size: 2 MB)
Captcha
To protect the site from bots and unauthorized scripts, we require that you enter the captcha codes below before posting your question.

Żaden utwór zamieszczony w Portalu PolskaTradycja.pl (www.polskatradycja.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody właściciela serwisu.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres redakcja(at)polskatradycja.pl. Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (polskatradycja.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.