1. PetrEdowsky
  2. TOP 10 - Żywe Tradycje
  3. poniedziałek, 18, listopad 2019
Pozdrowienia dla wszystkich. Chciałbym bardziej szczegółowo studiować polską historię. Czy ktoś może mi powiedzieć dobrego nauczyciela?
Alex24 Zaakceptowane odpowiedzi Pending Moderation
0
Votes
Undo
W historii Polski było wiele ciekawych wydarzeń. Studiowanie historii nie jest łatwe dla mojego syna, więc musieliśmy szukać dobrego nauczyciela, który mógłby go uczyć tego tematu. Znalazłem korepetytora na tej stronie https://buki.org.pl. Pomimo tego, że mój syn jest trochę leniwy, zaczął lubić korepetycje, nawet nauczyciel mówi, że stał się bardziej uważny. Radzę więc również znaleźć nauczyciela na Buki.
  • Strona :
  • 1


Do tej pory nie udzielono odpowiedzi w tej dyskusji
Gość
Twoja odpowiedź
Upload files or images for this discussion by clicking on the upload button below. Supports gif,jpg,png,zip,rar
• Insert • Usuń Upload Files (Maximum File Size: 2 MB)
Captcha
To protect the site from bots and unauthorized scripts, we require that you enter the captcha codes below before posting your question.

Żaden utwór zamieszczony w Portalu PolskaTradycja.pl (www.polskatradycja.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody właściciela serwisu.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres redakcja(at)polskatradycja.pl. Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (polskatradycja.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.