1. Ania
  2. TOP 10 - Żywe Tradycje
  3. poniedziałek, 26, styczeń 2015
Ostatnio z mężem zwiedzaliśmy zamki w Niemczech. Przydałaby się lista polskich zamków które warto odwiedzić.
Zuza Zaakceptowane odpowiedzi Pending Moderation
0
Votes
Undo
Przepiękny polski zamek jest w Mosznie w województwie opolskim. Wygląda jak z bajki. Polecam, jeżeli ktoś będzie w okolicy, aby zwiedzić ten niesamowity zamek.Można nawet spędzić w nim noc. Ceny są dość duże ale chociaż jedna noc z jakiejś wyjątkowej okazji :)
Rafał Zaakceptowane odpowiedzi Pending Moderation
0
Votes
Undo
Byłem, zobaczyłem, zwiedziłem i nie zapomnę. Zamek w Mosznie to chyba najpiękniejszy zamek w Polsce. Wysłałem tam nawet dzieci na zieloną szkolę. Córki były zachwycone. Również Polecam.
julia Zaakceptowane odpowiedzi Pending Moderation
0
Votes
Undo
Polecam również Zamek w Kwidzynie. Jest naprawdę piękny i klimatyczny.
Odniesienia
  1. http://zamek.kwidzyn.pl/
kriss Zaakceptowane odpowiedzi Pending Moderation
0
Votes
Undo
Jak najbardziej jestem za taką listą . Widziałem gdzieś podobną w sieci, ale była strasznie uboga, zamki wymienione jedynie z nazwy, a może to skanseny były :(
pszczółka_maja Zaakceptowane odpowiedzi Pending Moderation
0
Votes
Undo
Mi też się pomysł podoba :)
  • Strona :
  • 1


Do tej pory nie udzielono odpowiedzi w tej dyskusji
Gość
Twoja odpowiedź
Upload files or images for this discussion by clicking on the upload button below. Supports gif,jpg,png,zip,rar
• Insert • Usuń Upload Files (Maximum File Size: 2 MB)
Captcha
To protect the site from bots and unauthorized scripts, we require that you enter the captcha codes below before posting your question.

Żaden utwór zamieszczony w Portalu PolskaTradycja.pl (www.polskatradycja.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody właściciela serwisu.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres redakcja(at)polskatradycja.pl. Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (polskatradycja.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.