STROJE LUDOWE

Stroje ludowe są uważane za najpiękniejsze materialne dziedzictwo kulturowe. Polska jest "światowym liderem" pod względem posiadanej liczby strojów ludowych. Do naszych czasów zachowało się prawie 100 różnego rodzaju strojów ludowych, które różnią się krojem, wyglądem i haftem. Poszukujesz informacji na temat strojów ludowych, powiadom nas o tym na forum, a my postaramy się pomóc.

Żaden utwór zamieszczony w Portalu PolskaTradycja.pl (www.polskatradycja.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody właściciela serwisu.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres redakcja(at)polskatradycja.pl. Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (polskatradycja.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.