Co z oczu, to z serca

Term Definition
Co z oczu, to z serca

Przysłowie to stosowane jest w kontekście wydarzeń negatywnych. Używamy go w sytuacji kiedy chcemy zapomnieć o tym co widzieliśmy, lub o tym co się nam przytrafiło. Wierząc, że dzięki temu iż nie bierzmy udziały w danym wydarzeniu lub przestajemy być jego obserwatorem, szybko o tym zapomnimy i powrócimy do codzienności.

Żaden utwór zamieszczony w Portalu PolskaTradycja.pl (www.polskatradycja.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody właściciela serwisu.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres redakcja(at)polskatradycja.pl. Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (polskatradycja.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.