Co dwie głowy, to nie jedna

Term Definition
Co dwie głowy, to nie jedna

Przysłowie to mówi, że dwie osoby są wstanie zdziałać więcej niż jedna. Kiedy napotykamy trudności czy to w pracach codziennych czy w pracy zarobkowej, warto aby na nasz problem spojrzał ktoś "świeżym okiem". Może się okazać, że rozwiązanie było łatwiejsze niż nam się wydawało.

Żaden utwór zamieszczony w Portalu PolskaTradycja.pl (www.polskatradycja.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody właściciela serwisu.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres redakcja(at)polskatradycja.pl. Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (polskatradycja.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.